Archive for the ‘Inne’ Category

Starlight Cafe

Październik 30, 2010

Trochę niecodziennie, bo w tematyce Halloween. Proszono mnie, abym porobił zdjęcia podczas wieczoru – fajne dekoracje, stroje obsługi i klimat. Może impreza nie była taka jak miałem nadzieję że będzie (wszystko odbywało się statycznie przy stolikach i generalnie wiele się nie działo), jednak starałem się wydobyć klimat i „ustrzelić” trochę ludzi oraz różnych obiektów. Czy się udało – sam nie wiem. W każdym razie lokal polecam. Warszawa Ursynów. Klikając dowolny z obrazków idziemy do galerii z około 75 zdjęciami.

Uwagi techniczne: D700, 35/2, 50/1.4, 85/1.8, ISO głównie 3200, 95% bez błyskania. Jeżeli chodzi o światło, to ambientowo ciemnica :)

Czy znasz Jacka Danielsa?

Marzec 7, 2010

Chodzi często po okolicy z kolegami – Jim Beamem i Johny Walkerem ;) Warto poznać jego przeszłość i teraźniejszość nieco bliżej. Zapraszam na krótką wycieczkę po destylarni bourbona spod No. 7.

Corvette National Musem

Marzec 7, 2010

Wreszcie zacząłem porządkować zdjęcia z ostatniej wizyty w Stanach. Na pierwszy ogień idą kadry z muzeum samochodów w Kentucky. Więcej tutaj.

Bob Budowniczy

Marzec 6, 2010

Tak przynajmniej Tośka mówi widząc to zdjęcie… W każdym razie jest to owoc pewnego popołudnia, gdy musiałem jakoś dzieci zabawić, a sam chciałem zrobić reklamę magazynu. Błyśnięte z prawej i lewej przez dwie parasolki, potem całość trochę wyszparowana. Dodałem ramkę, aby było widać krawędzie.

Nowy, lekki layout

Kwiecień 30, 2009

Zacząłem pracę nad zmianą wyglądu galerii. Nie wiem czy dobrze, czy nie, ale chciałem coś na wiosnę odmienic. Niestety przerwały mi jak zawsze obowiązki domowo-zawodowe, ale kilka galerii jest już dostępnych w nowym layoucie – osoby, przyroda, wydarzenia i rodzina. To druga zmiana po wprowadzeniu innego przeglądania zdjęć (patrz wpis o Wielkanocy).