Archive for the ‘Krajobraz’ Category

Wreszcie się udało! Przedstawiam zestawy zdjęć z dwóch ekstremalnie krótkich spacerków – po Kopenhadze oraz po Hamburgu. Obydwa miasta świetne, ze wskazaniem na pierwsze jako bardzo, bardzo fajne.

Praga, Berno, Murten

Październik 10, 2011

Przegląd ciekawych miejsc – kapkę zdjęć z Czech i dużo z dwóch miast w Szwajcarii. Te pierwsze sprzed tygodnia, natomiast ostatnie – sprzed pół roku. Wstyd. No ale chociaż wreszcie się wziąłem…

PS1.: Więcej zdjęć, gdy klikniesz obrazek.

PS2: Planuję ogarnięcie zdjęć z wielu fajnych miejsc – tutaj lista. Niestety wielu galerii nie ma, gdyż jeszcze fotografie te są niegotowe. Niemniej jednak powalczę w kolejnych miesiącach. I promise.

Warschau

Maj 7, 2011

W oczekiwaniu na coś więcej (i ładniejszego) rzut okiem na Warszawę.

Szwajcaria

Marzec 7, 2011

Nowy łabędzi kamień

Czerwiec 10, 2010

Czyli Neuschwanstein. Łatwo trafić. Z Monachium dwa pociągi do Füssen (+ autobus, bo jest remont torów), potem kolejny autobus do Hohenschwangau, prawie na granicę z Austrią. Następnie jest już prawie z górki, gdyby nie to, że trzeba czołgać się kilka kilometrów pod górę. Jeszcze mała przełęcz i zanim podejdziemy do kolejki do zamku, możemy porobić zdjęcia. Całość zajmuje ponad 3 godziny, ale warto, bo widoczki są takie jak poniżej. Chwilowo jeden na zachętę :)

Tutaj wypasiona wersja high-res.

Żądam powrotu lata

Marzec 6, 2010

Wykopałem kilka zdjęć z sierpnia zeszłego roku. Widoczki ze stawów w Falentach. Osobiście żądam powrotu lata – mam nawet petycję i zbieram pod nią podpisy.

Więcej tutaj.

Zagroda Nibork

Październik 20, 2009

Krajobrazowo-albumowo, czyli z weekendu w Niborku. Standardowo cała galeria po kliknięciu dowolnego zdjęcia.

Białystok i dalej

Październik 11, 2009

Czasami nawet nie wiemy, ile ciekawych rzeczy jest w Polsce. Wczoraj, jadąc sobie w okolicach Wasilkowa (Białystok), trafiliśmy na to miejsce. Klikając zdjęcia otworzą się one w większej, ale nie pełnej rozdzielczości (bo tutaj JPG mają po kilkanaście MB).