Archive for the ‘Wydarzenia’ Category

Komunia w zimie?

Grudzień 27, 2011

OK, może nie sama komunia, ale z zdjęcia z niej. Kliknij obrazek.

A jak ktoś woli film (polecam, bo opanowałem nową technologię ;) ). Najlepiej na całym ekranie.

Starlight Cafe

Październik 30, 2010

Trochę niecodziennie, bo w tematyce Halloween. Proszono mnie, abym porobił zdjęcia podczas wieczoru – fajne dekoracje, stroje obsługi i klimat. Może impreza nie była taka jak miałem nadzieję że będzie (wszystko odbywało się statycznie przy stolikach i generalnie wiele się nie działo), jednak starałem się wydobyć klimat i „ustrzelić” trochę ludzi oraz różnych obiektów. Czy się udało – sam nie wiem. W każdym razie lokal polecam. Warszawa Ursynów. Klikając dowolny z obrazków idziemy do galerii z około 75 zdjęciami.

Uwagi techniczne: D700, 35/2, 50/1.4, 85/1.8, ISO głównie 3200, 95% bez błyskania. Jeżeli chodzi o światło, to ambientowo ciemnica :)

Byłem na Krakowskim zapalić znicz. Długo się zastanawiałem, czy robić zdjęcia, a także później czy je publikować. Zrobiłem, bo dzieje się historia. Tutaj więcej (lub klikając obrazek).

Intel !

Styczeń 28, 2010

Poszedłem na event w sumie tylko dlatego, że chciałem zobaczyć obiekt. Co do reszty – albo wiedziałem, albo spodziewałem się. Jeżeli zaś chodzi o obiekt – Reduta Banku Polskiego w Warszawie – jest to trochę ruina, taki barak, który jednak po dobrym podświetleniu może być całkiem atrakcyjnym miejscem na różnego rodzaju imprezy – takie jak choćby premiera nowych procesorów core Intela.

Kapkę więcej tutaj.

Radom 2009

Październik 20, 2009

Nareszcie … Kliknij dowolne zdjęcie, a zobaczysz całą galerię (około 60 zdjęć).