Archive for Marzec, 2010

Kamila

Marzec 28, 2010

Zeszły tydzień był totalnie ciężki. Codziennie po 8 godzin na targach Automaticon, potem przygotowywanie relacji, przygotowanie się do wywiadów i inne rzeczy. W piątek, chyba tak jak wielu innych uczestników imprezy, czułem się nieżywy. Ale w ramach miłego akcentu na koniec spotkałem – zupełnie przypadkowo – Kamilę, która chciała mieć kilka zdjęć do portfolio. Okolica była beznadziejna (Centrum Expo XXI), więc zrobiliśmy tylko wstępnie kilka(naście) zdjęć. Całość sesji zajęła kilka minut. Ja jestem zachwycony modelką – a wy ? Więcej w galerii.

Czy znasz Jacka Danielsa?

Marzec 7, 2010

Chodzi często po okolicy z kolegami – Jim Beamem i Johny Walkerem ;) Warto poznać jego przeszłość i teraźniejszość nieco bliżej. Zapraszam na krótką wycieczkę po destylarni bourbona spod No. 7.

Corvette National Musem

Marzec 7, 2010

Wreszcie zacząłem porządkować zdjęcia z ostatniej wizyty w Stanach. Na pierwszy ogień idą kadry z muzeum samochodów w Kentucky. Więcej tutaj.

Żądam powrotu lata

Marzec 6, 2010

Wykopałem kilka zdjęć z sierpnia zeszłego roku. Widoczki ze stawów w Falentach. Osobiście żądam powrotu lata – mam nawet petycję i zbieram pod nią podpisy.

Więcej tutaj.

Bob Budowniczy

Marzec 6, 2010

Tak przynajmniej Tośka mówi widząc to zdjęcie… W każdym razie jest to owoc pewnego popołudnia, gdy musiałem jakoś dzieci zabawić, a sam chciałem zrobić reklamę magazynu. Błyśnięte z prawej i lewej przez dwie parasolki, potem całość trochę wyszparowana. Dodałem ramkę, aby było widać krawędzie.